TP-LINK | Pan/Tilt Home Security Camera | Tapo C202 | Tabletop/ Ceiling-Mounted | 2 MP | 3.83mm/F2.4 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
Technical details
- Producer: TP-LINK
28,42 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | Pan/Tilt Home Security Camera | Tapo C202 | Tabletop/ Ceiling-Mounted | 2 MP | 3.83mm/F2.4 | H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| Gamintojo kodas | Tapo C202 |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo C202 |
| Kameros tipas | Indoor |
| Gamintojo prekės serija | Pan/Tilt Home Security Camera |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 X 1080 pikseliai |
| Audio in/out | Two-Way Audio |
| Max IR distance | 9.14 m |
| Objektyvo tipas | 3.83mm/F2.4 |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Korpuso tipas | Tabletop/ Ceiling-Mounted |
| Package content | Tapo Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera; Power Adapter; Quick Start Guide; Mounting Screws; Mounting Plate; Camera Base |
| Techniniai parametrai | Advanced Night Vision; Motion Detection and Notifications; Pan and Tilt: 360º horizontal and 113º vertical; Customizable Privacy Mode; Ethernet/Wi-Fi Connection |
| Megapikseliai | 2 MP |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.