Ubiquiti Protect G4 PTZ | Ubiquiti
Technical details
- Producer: Ubiquiti
Ubiquiti Protect G4 PTZ | Ubiquiti
| Gamintojo kodas | UVC-G4-PTZ |
|---|---|
| Prekės ženklas | Ubiquiti |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 10.3 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 9.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 12.5 g |
| Paper/Pasteboard | 112.5 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.