Sony | SEL-20F28 E 20mm F2.8 | Sony
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Sony
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SEL-20F28 E 20mm F2.8
Technical details
- Producer: Sony
Sony | SEL-20F28 E 20mm F2.8 | Sony
| Gamintojo kodas | SEL20F28B.SYX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.172 kg |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Sony |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SEL-20F28 E 20mm F2.8 |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.072 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Paper/Pasteboard | 61.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Producer | Sony |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.