Canon | EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM | Canon
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Canon
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Technical details
- Producer: Canon
Canon | EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM | Canon
| Gamintojo kodas | 9519B005 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Svoris | 240 g |
| Plotis | 74.6 mm |
| Gylis | 72 cm |
| Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) | 14/11 |
| Warranty | 12 mėn. |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Canon |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 10-18 mm |
| Filtro dydis | 6.7 cm |
| Net weight | 0.269 kg |
| Gross weight | 0.369 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00156832 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross width (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 76.00 g |
| Paper/Pasteboard | 214.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 551 dalių |
| Producer | Canon |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.