Sony | 4K Ultra HD Blu-Ray Player | UBP-X700 | USB connectivity | Wi-Fi
Technical details
- Producer: Sony
257,89 €
Išankstinis užsakymas
Sony | 4K Ultra HD Blu-Ray Player | UBP-X700 | USB connectivity | Wi-Fi
| Gamintojo kodas | UBPX700KBMB.EC1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 2.33 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 572.80 g |
| Plastic (No PET) | 143.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 178 dalių |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Garsiakalbiai | No |
| USB jungtis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UBP-X700 |
| Gamintojo prekės serija | 4K Ultra HD Blu-Ray Player |
| „Bluetooth“ | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.