Muse | Portable Cassette Player | M-132 WM | Bluetooth | USB connectivity
Technical details
- Producer: Muse
37,92 €
Išankstinis užsakymas
Muse | Portable Cassette Player | M-132 WM | Bluetooth | USB connectivity
| Gamintojo kodas | M-132 WM |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Palette Qty | 551 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | No |
| USB jungtis | Yes |
| Nešiojamas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-132 WM |
| Gamintojo prekės serija | Portable Cassette Player |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.