SALE OUT. Xiaomi Smart Camera C301 | Xiaomi Smart Camera | C301 | 3 month(s) | Dome | 3 MP | MJA1 security chip | H.265 | MicroSD (up to 256 GB) | USED AS DEMO, MISSING ACCESSORIES
Technical details
- Producer: Xiaomi
27,95 €
Turime
SALE OUT. Xiaomi Smart Camera C301 | Xiaomi Smart Camera | C301 | 3 month(s) | Dome | 3 MP | MJA1 security chip | H.265 | MicroSD (up to 256 GB) | USED AS DEMO, MISSING ACCESSORIES
| Gamintojo kodas | BHR8683GLSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 9.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 2342.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| PET | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Korpuso tipas | Dome |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C301 |
| Gamintojo prekės serija | Smart Camera |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Atminties lizdai | MicroSD (up to 256 GB) |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304×1296 pikseliai |
| Kameros tipas | Indoor |
| Apsaugos funkcijos | MJA1 security chip |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 |
| Saleout | USED AS DEMO, MISSING ACCESSORIES |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.