SALE OUT. Xiaomi Mi Watch Charging Dock | Xiaomi Mi Watch Charging Dock | DEMO
Technical details
- Producer: Xiaomi
- Gaminio pavadinimas: Mi Watch Charging Dock
- SALE OUT.: yes
SALE OUT. Xiaomi Mi Watch Charging Dock | Xiaomi Mi Watch Charging Dock | DEMO
| Gamintojo kodas | BHR4888GLSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 14.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 53.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 6667.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Producer | Xiaomi |
| Gaminio pavadinimas | Mi Watch Charging Dock |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Charging Dock for smart watch |
| Specialios funkcijos | Magnetic connection; Using PC+ABS synthetic material, the charging dock is robust and heat-resistant |
| Warranty | 6 mėn. |
| Saleout | DEMO |
| SALE OUT. | yes |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.