Lexmark | Accessory | 2100-Sheet Tray | Paper Handling
Technical details
- Tipas: Paper Handling
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 2100-Sheet Tray
- Gamintojo prekės serija: Accessory
709,52 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark | Accessory | 2100-Sheet Tray | Paper Handling
| Gamintojo kodas | 25B2950 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 624.00 mm |
| Gross height (mm) | 479.00 mm |
| Gross weight | 22.35 kg |
| Gross width (mm) | 538.00 mm |
| Net weight | 17.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3720.00 g |
| Plastic (No PET) | 930.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.65 kg |
| Volume (m3) | 0.16 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Tipas | Paper Handling |
| Funkcijos | This unit supports A4, A5 (long edge first), Folio, Letter, Legal and Oficio sizes. Only Paper (16 to 36 lb , 60 to 135 gsm) may be used from this unit. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2100-Sheet Tray |
| Gamintojo prekės serija | Accessory |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.