SALE OUT. Brother HL-L1240W Mono Laser Printer | Brother HL-L1240W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Brother
100,37 €
Turime
SALE OUT. Brother HL-L1240W Mono Laser Printer | Brother HL-L1240W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | HLL1240WRE1SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 10.20 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Net weight | 9.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 25.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | Printer |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-L1240W |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Spausdinimas | Mono |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.