Epson SC-T3100N | Colour | Inkjet | Wi-Fi | White
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SC-T3100N
Savybės
- Gaminio spalva: White
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Inkjet
- Spausdinimas: Colour
Tinklas
- Belaidis ryšys: Yes
1060,02 €
Išankstinis užsakymas
Epson SC-T3100N | Colour | Inkjet | Wi-Fi | White
| Gamintojo kodas | C11CF11301A0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Gross width (mm) | 1200.00 mm |
| Net weight | 28.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.44 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SC-T3100N |
| Maksimali raiška | 1200 x 2400 tašk./col. |
| Gaminio spalva | White |
| Spausdinimo spalvos | Magenta, Yellow, Cyan, Black |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | No |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A1 |
| Spausdinimas | Colour |
| Ruošinio tipas | Paper formats: 24 " (61.0 cm), 17 " (43.2 cm), B5, B4, B3, B2, B1, A4, A3, A3+, A2+, A2, A1 |
| Gamintojo prekės serija | Large format printer – technical |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| Sąsaja | Wi-Fi Direct, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, Gigabit ethernet interface, USB 3.0 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Producer | Epson |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.