Reolink WN12W 12-Channel Wi-Fi 6 NVR Recorder for 24/7 Local Recordings | Reolink
Technical details
- Producer: Reolink

251,36 €
Turime
Reolink WN12W 12-Channel Wi-Fi 6 NVR Recorder for 24/7 Local Recordings | Reolink
| Gamintojo kodas | WN12W |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 478 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.053058 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.