TP-LINK | VIGI 8 Channel Wi-Fi Network Video Recorder | VIGI NVR1108H-W | 1 SATA Interface
Technical details
- Producer: TP-LINK
239,72 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | VIGI 8 Channel Wi-Fi Network Video Recorder | VIGI NVR1108H-W | 1 SATA Interface
| Gamintojo kodas | VIGI NVR1108H-W |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Išvesties sąsaja | HDMI and VGA Simultaneous Output |
| SATA jungčių skaičius | 1 SATA Interface |
| Talpumas | Up to 10 TB Capacity for Each HDD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VIGI NVR1108H-W |
| Gamintojo prekės serija | VIGI 8 Channel Wi-Fi Network Video Recorder |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.