Reolink | Smart 4K PoE Security Camera with 16X Optical Zoom | P850 | PTZ | 8 MP | 5.3-86mm/Max F1.6 | Power over Ethernet (PoE) | IP66 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 256 GB
Technical details
- Producer: Reolink
306,05 €
Turime
Reolink | Smart 4K PoE Security Camera with 16X Optical Zoom | P850 | PTZ | 8 MP | 5.3-86mm/Max F1.6 | Power over Ethernet (PoE) | IP66 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 256 GB
| Gamintojo kodas | PC823ASD4K04 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 3.66 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Net weight | 3.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Artinimo galimybė | 16X |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gaminio spalva | White |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | 5.3-86mm/Max F1.6 |
| Skaitmeninis artinimas | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P850 |
| Gamintojo prekės serija | Smart 4K PoE Security Camera with 16X Optical Zoom |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840×2160 pikseliai |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Raiška | 3840×2160(8 Megapixels) |
| Apsisukimas | Horizontal: 54.2°-3.6°; Vertical: 41.7°-2.1° ° |
| Naktinio matymo atstumas | 80 m |
| Audio | Two-way audio |
| Infrared night vision | Up to 80 meters |
| Video frame rate | Mainstream: 2fps – 25fps (default: 25fps); Substream: 4fps – 15fps (default: 10fps) |
| Techniniai parametrai | 360° Coverage in 4K UHD; Auto Tracking; Color Night Vision |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265/H.264 |
| Optinis artinimas | 16X mastelio faktorius |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.