Reolink | D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime
Technical details
- Producer: Reolink
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime
Reolink | D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime
| Gamintojo kodas | VDB2K02W |
|---|---|
| Prekės ženklas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 747 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.