AEOTEC | WallMote Quad Remote Switch with 4 Buttons | Z-Wave
Technical details
- Palaikomi tinklo protokolai: Z-Wave
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WallMote Quad Remote Switch with 4 Buttons
- Producer: AEOTEC
AEOTEC | WallMote Quad Remote Switch with 4 Buttons | Z-Wave
| Gamintojo kodas | AEOEZW130 |
|---|---|
| Prekės ženklas | AEOTEC |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palaikomi tinklo protokolai | Z-Wave |
| Tipas | Actors |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WallMote Quad Remote Switch with 4 Buttons |
| Techniniai parametrai | Wireless control 4 four touch areas (‚Buttons‘) Usable as primary and secondary controller Slider function Vibration feedback while operation Integrated color LED display status Wireless Technology: Z-Wave Plus |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8727 dalių |
| Producer | AEOTEC |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.