Pantum Drum Unit DL-425XC | Pantum
Technical details
- Producer: Pantum

49,83 €
Išankstinis užsakymas
Pantum Drum Unit DL-425XC | Pantum
| Gamintojo kodas | DL-425XC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Pantum |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 234.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 84 dalių |
| Producer | Pantum |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.