Brother | Drum Unit | DR3400
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DR3400
- Gamintojo prekės serija: Drum Unit
Technical details
- Producer: Brother
Brother | Drum Unit | DR3400
| Gamintojo kodas | DR3400 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Kitos savybės | Black. Single pack. Prints 30000 pages. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DR3400 |
| Gamintojo prekės serija | Drum Unit |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Gross weight | 1 kg |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Volume (m3) | 0.01035 m³ |
| Net weight | 0.633 kg |
| Tare weight (kg) | 0.367 kg |
| Gross depth master carton | 700 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 140 mm |
| Net weight master carton | 3 kg |
| Tare weight master carton | 0.616 kg |
| Palette Qty | 141 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.