Pantum | Drum Unit | DL-425X
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DL-425X
- Gamintojo prekės serija: Drum Unit
Technical details
- Producer: Pantum
Pantum | Drum Unit | DL-425X
| Gamintojo kodas | DL-425X |
|---|---|
| Prekės ženklas | Pantum |
| Combined (other) | 5.60 g |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 234.00 mm |
| Gross weight | 3 kg |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Net weight | 2.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Wooden | 4.40 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 84 dalių |
| Kitos savybės | Delivers 25000 printed pages |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DL-425X |
| Gamintojo prekės serija | Drum Unit |
| Suderinamumas | P3305DN; P3305DW; M7105DN; M7105DW; |
| Producer | Pantum |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.