myPhone 7340 (Silver) Dual SIM 2.8″ IPS 128MB/48MB/4G
Technical details
- Producer: myPhone

49,55 €
Turime
myPhone 7340 (Silver) Dual SIM 2.8″ IPS 128MB/48MB/4G
| Gamintojo kodas | TEL001112 |
|---|---|
| Prekės ženklas | myPhone |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | myPhone |
| Warranty | 24 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.