Muse Stereo Turntable | MT-207 PGR | Bluetooth Out | USB port | AUX in
Technical details
- Producer: Muse
Muse Stereo Turntable | MT-207 PGR | Bluetooth Out | USB port | AUX in
| Gamintojo kodas | MT-207 PGR |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 326.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Tipas | Bluetooth Out |
| Galingumas | 2×5 W |
| USB prievadas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-207 PGR |
| Gamintojo prekės serija | Stereo Turntable |
| Aux in | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.