SALE OUT. Muse MT-109 BTOW Hifi Turntable, White | Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out | USED, SCRATCHES ON ALUMINUM PLATE
Technical details
- Producer: Muse
123,24 €
Turime
SALE OUT. Muse MT-109 BTOW Hifi Turntable, White | Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out | USED, SCRATCHES ON ALUMINUM PLATE
| Gamintojo kodas | MT-109 BTOWSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Muse |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 443.00 mm |
| Gross weight | 5.65 kg |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Net weight | 4.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 19.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 816.00 g |
| Plastic (No PET) | 204.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.02 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Muse |
| Tipas | Bluetooth Out |
| Medžiaga | Aluminum plate with rubber |
| USB prievadas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MT-109 BTOW |
| Gamintojo prekės serija | Hifi Turntable |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Saleout | USED, SCRATCHES ON ALUMINUM PLATE |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.