Lenovo Earcups | 4XD1M80021 | Black
Technical details
- Producer: Lenovo
Kitos funkcijos
- Spalva: Black
Lenovo Earcups | 4XD1M80021 | Black
| Gamintojo kodas | 4XD1M80021 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 251.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4XD1M80021 |
| Gamintojo prekės serija | Earcups |
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.