Gembird | Headband | Gaming headset with volume control
Technical details
- Gaminio pavadinimas: Gaming headset with volume control
- Dėvėjimo būdas: Headband
- Producer: Gembird
Gembird | Headband | Gaming headset with volume control
| Gamintojo kodas | GHS-402 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.335 kg |
| Net weight | 0.195 kg |
| Spalva | Glossy Black |
| Gaminio pavadinimas | Gaming headset with volume control |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Dėvėjimo būdas | Headband |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.00312081 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross width (mm) | 77 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 6.7 kg |
| Tare weight master carton | 1.209 kg |
| Palette Qty | 480 dalių |
| Producer | Gembird |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.