Lexmark | 1500-Sheet Booklet Staple 2/3 Hole Punch Finisher
Lexmark | 1500-Sheet Booklet Staple 2/3 Hole Punch Finisher
4374,08 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 32D0825 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 1090.00 mm |
| Gross height (mm) | 1080.00 mm |
| Gross weight | 87.10 kg |
| Gross width (mm) | 750.00 mm |
| Net weight | 57.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24080.00 g |
| Plastic (No PET) | 6020.00 g |
| Tare weight (kg) | 30.10 kg |
| Volume (m3) | 0.88 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1500-Sheet Booklet Staple 2/3 Hole Punch Finisher |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.