IRIS IRIScan Book 7 | Handheld Scanners
Technical details
- Producer: IRIS
IRIS IRIScan Book 7 | Handheld Scanners
| Gamintojo kodas | 464669 |
|---|---|
| Prekės ženklas | IRIS |
| Gross depth (mm) | 52.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 264.00 g |
| Plastic (No PET) | 66.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | IRIS |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 517 dalių |
| Skenerio tipas | Handheld Scanners |
| Sąsaja | USB-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IRIScan Book 7 |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.