Epson Scanner | WorkForce DS-1760WN | Document scanner
Technical details
- Producer: Epson
382,61 €
Išankstinis užsakymas
Epson Scanner | WorkForce DS-1760WN | Document scanner
| Gamintojo kodas | B11B274401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 217.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 63 dalių |
| Skenerio tipas | Document scanner |
| Sąsaja | Hi-Speed USB 2.0; Ethernet; Wi-Fi |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-1760WN |
| Gamintojo prekės serija | Scanner |
| Optinio nuskaitymo raiška | 1200 x 1200 tašk./col. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.