Hikvision | 8-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7608NXI-K2/8P(D) | 2
Technical details
- Producer: Hikvision
243,31 €
Išankstinis užsakymas
Hikvision | 8-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7608NXI-K2/8P(D) | 2
| Gamintojo kodas | NVRDS7608NXIK28PDALR |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Hikvision |
| Palette Qty | 137 dalių |
| SATA jungčių skaičius | 2 |
| Talpumas | Up to 16 TB capacity for each HDD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-7608NXI-K2/8P(D) |
| Gamintojo prekės serija | 8-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.