Hikvision | 4-ch 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7604NXI-K1(D) | 1
Technical details
- Producer: Hikvision
106,26 €
Išankstinis užsakymas
Hikvision | 4-ch 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7604NXI-K1(D) | 1
| Gamintojo kodas | 303621192 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Hikvision |
| Palette Qty | 469 dalių |
| SATA jungčių skaičius | 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-7604NXI-K1(D) |
| Gamintojo prekės serija | 4-ch 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| Warranty | 6 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.