Fujifilm | instax mini Link 3 | Colour | ZINK Zero-Ink | Photo Printer | Rose Pink
Technical details
- Producer: Fujifilm
122,90 €
Išankstinis užsakymas
Fujifilm | instax mini Link 3 | Colour | ZINK Zero-Ink | Photo Printer | Rose Pink
| Gamintojo kodas | 4547410536324 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fujifilm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | instax mini Link 3 |
| Gamintojo prekės serija | Smartphone Portable Printer |
| Gaminio spalva | Rose Pink |
| Gaminio tipas | Photo Printer |
| Spausdinimo technologija | ZINK Zero-Ink |
| Spausdinimas | Colour |
| Specialios funkcijos | AiR Studio™ add ‘in-the-moment’ 3D AR effects; Add frames, stickers, emojis, and text to your photo; Collage mode; Print direct from a smartphone; Photo size 46 x 62 mm (photo paper size: 54 x 86 mm) |
| Sąsajos tipas | USB-Type C charging port |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.