Flashforge Adventurer4
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Adventurer4
Flashforge Adventurer4
| Gamintojo kodas | FF-3DP-1NA4-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Flashforge |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 670.00 mm |
| Gross weight | 27.00 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| Net weight | 20.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5520.00 g |
| Plastic (No PET) | 1380.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.90 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Kitos savybės | File type Input: 3MF/STL/OBJ/FPP/BMP/PNG/JPG/JPEG file; Output: GX/G file . Power consumption: 100 – 240V AC, up to 320 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Adventurer4 |
| Gamintojo prekės serija | 3D Printer |
| Spausdinimo garso lygis | 45 dB |
| Sluoksnio storis (min.) | 0.1 mm |
| Sluoksnio storis (maks.) | 0.4 mm |
| Spausdinimo medžiaga | ABS/PLA/PC/PETG/PLA-CF/PETG-CF spool, 1.75mm |
| Maksimalus spasdinimo dydis | 220 x 200 x 250 mm |
| Maksimali spausdinimo platformos temperatūra | 110 °C |
| Maksimali ekstruderio antgalio temperatūra | 265 °C |
| Programinės įrangos tipas | Slicing software: Flashprint; Cura, Slic3r (need setting) |
| Producer | Flashforge |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.