Fixed | MagPad wireless charger | FIXMPAD2-WH
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed | MagPad wireless charger | FIXMPAD2-WH
| Gamintojo kodas | FIXMPAD2-WH |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Fixed |
| Palette Qty | 7855 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXMPAD2-WH |
| Gamintojo prekės serija | MagPad wireless charger |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.