Sony | Battery charger | BC-QZ1
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BC-QZ1
- Gamintojo prekės serija: Battery charger
Technical details
- Producer: Sony
Sony | Battery charger | BC-QZ1
| Gamintojo kodas | BCQZ1.CEE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.376 kg |
| Net weight | 0.301 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BC-QZ1 |
| Gamintojo prekės serija | Battery charger |
| Svoris | 125 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Charging time: Approx. 150 minutes. Power: AC, 100-240 V, 50 Hz / 60 Hz. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0022632 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Paper/Pasteboard | 68.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 382 dalių |
| Producer | Sony |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.