Fixed | Car Charger | Dual USB Cable
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Car Charger
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Dual USB Cable
Technical details
- Producer: Fixed
Fixed | Car Charger | Dual USB Cable
| Gamintojo kodas | FIXCC15-2UC-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fixed |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Galingumas | 15 W |
| Lengva pritaikyti | Yes |
| Connectors | USB-C |
| Gamintojo prekės serija | Car Charger |
| Išvestis | 15.5 W, 5V/3.1A |
| Kitos savybės | Suitable for cars and trucks; Cable connectors: USB/USB-C; Cable length 1m |
| Gaminio spalva | Black |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Indicator | No |
| USB prievadų kiekis | 2 |
| Įvesties įtampa | 12-24 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dual USB Cable |
| Producer | Fixed |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.