EZVIZ CS-H1C (2MP) | EZVIZ
Technical details
- Producer: EZVIZ

22,90 €
Turime
EZVIZ CS-H1C (2MP) | EZVIZ
| Gamintojo kodas | CSH1C1080P |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 53 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Gross width (mm) | 53 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Volume (m3) | 0.000148877 m³ |
| Palette Qty | 3226 dalių |
| Paper/Pasteboard | 176 g |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Warranty | 24 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.