Epson Print | L1270 | Inkjet | Colour | Wi-Fi | Black
Savybės
- Gaminio spalva: Black
Tinklas
- Belaidis ryšys: Yes
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: L1270
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Inkjet
- Spausdinimas: Colour
Epson Print | L1270 | Inkjet | Colour | Wi-Fi | Black
| Gamintojo kodas | C11CJ71407 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross weight | 4.67 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 370.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.77 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | L1270 |
| Gamintojo prekės serija | |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.