Epson WorkForce Pro WF-C878RDTWF | Epson
Technical details
- Producer: Epson
Epson WorkForce Pro WF-C878RDTWF | Epson
| Gamintojo kodas | C11CH60401BB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 715 mm |
| Gross height (mm) | 1265 mm |
| Gross weight | 92.4 kg |
| Gross width (mm) | 780 mm |
| Net weight | 91.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Volume (m3) | 0.7054905 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.