Enabot | Companion Robot | EBO AIR 2 | Compact | Maximum Memory Support 256G
Technical details
- Producer: Enabot
Enabot | Companion Robot | EBO AIR 2 | Compact | Maximum Memory Support 256G
| Gamintojo kodas | EBO AIR 2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Enabot |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 426.00 mm |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Gross width (mm) | 455.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Enabot |
| Akumuliatoriaus talpa | 2450 mAh |
| Korpuso tipas | Compact |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EBO AIR 2 |
| Gamintojo prekės serija | Companion Robot |
| Atminties lizdai | Maximum Memory Support 256G |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Kameros tipas | Indoor |
| Techniniai parametrai | Speed: 20cm/s-55cm/s; Charging Time: 2-3H |
| Palette Qty | 216 dalių |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.