Digitus DA-81020 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
Savybės
- Gaminio spalva: Black
- Gaminio tipas: Label Printer
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DA-81020
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Thermal
- Spausdinimas: Mono
199,91 €
Išankstinis užsakymas
Digitus DA-81020 | Mono | Thermal | Label Printer | Black
| Gamintojo kodas | DA-81020 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 2.60 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-81020 |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Spausdinimas | Mono |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.