Sony SEL2450G.SYX Lens
Technical details
- Producer: Sony
Sony SEL2450G.SYX Lens
| Gamintojo kodas | SEL2450GB.SYX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 166.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gross width (mm) | 121.00 mm |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 197.60 g |
| Plastic (No PET) | 49.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 347 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SEL2450G.SYX Lens |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 24 – 50 mm |
| Maksimali diafragma | 2.8 |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.