Brother TD-2020A | Mono | Thermal | Label Printer
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TD-2020A
Savybės
- Gaminio tipas: Label Printer
Tinklas
- Belaidis ryšys: No
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Thermal
- Spausdinimas: Mono
119,91 €
Išankstinis užsakymas
Brother TD-2020A | Mono | Thermal | Label Printer
| Gamintojo kodas | TD2020AXX1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 284.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 2.83 kg |
| Gross width (mm) | 264.00 mm |
| Net weight | 1.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 510.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.51 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TD-2020A |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 203 tašk./col. |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Spausdinimas | Mono |
| Warranty | 24 mėn. |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Maksimalus etiketės plotis | 6.3 cm |
| Maksimalus spausdinimo plotas | 5.6 cm |
| Spausdinimo greitis | 152.4 mm/sek. |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 128 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.