Brother DR-1150 Drum, 10000 pages
Technical details
- Producer: Brother
Brother DR-1150 Drum, 10000 pages
| Gamintojo kodas | DR1150 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 174.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 334.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 144.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 261 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DR-1150 Drum, 10000 pages |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.