Beyerdynamic | Windscreen for M-, TG-X-, Opus- and TG- Vocal Microphones | WS 59 AZ | Charcoal-Grey
Technical details
- Producer: Beyerdynamic
24,28 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic | Windscreen for M-, TG-X-, Opus- and TG- Vocal Microphones | WS 59 AZ | Charcoal-Grey
| Gamintojo kodas | 419087 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 33.45 g |
| Plastic (No PET) | 8.36 g |
| Tare weight (kg) | 0.042 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Beyerdynamic |
| Spalva | Charcoal-Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WS 59 AZ |
| Gamintojo prekės serija | Windscreen for M-, TG-X-, Opus- and TG- Vocal Microphones |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.