Beyerdynamic system DT 770, 250 OHM | Beyerdynamic
Technical details
- Producer: Beyerdynamic

34,58 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic system DT 770, 250 OHM | Beyerdynamic
| Gamintojo kodas | 952275 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Palette Qty | 6667 dalių |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.