Beyerdynamic Head Bowl Black incl. Cushion Leatherette for T 1 and T 5p 2nd Generation | Beyerdynamic | Wired | N/A
Technical details
- Dėvėjimo būdas: N/A
- Aplinkos triukšmo slopinimas: No
- Belaidės: No
- Jungties tipas: Wired
- Producer: Beyerdynamic
59,45 €
Išankstinis užsakymas
Beyerdynamic Head Bowl Black incl. Cushion Leatherette for T 1 and T 5p 2nd Generation | Beyerdynamic | Wired | N/A
| Gamintojo kodas | 916137 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Net weight | 0.025 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| Volume (m3) | 0.0004165 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| USB krovimo prievadas | No |
| Dėvėjimo būdas | N/A |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | Wired, N/A |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.