Aten | 2-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | CS1762A
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CS1762A
- Gamintojo prekės serija: 2-Port USB DVI/Audio KVMP Switch
176,83 €
Išankstinis užsakymas
Aten | 2-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | CS1762A
| Gamintojo kodas | CS1762A-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 55.5 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.00102564 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 310 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1762A |
| Kitos savybės | Console Ports: 2 x USB Type A Female, 1 x DVI-I Female (White), 1 x 3.5mm Audio Jack Female (Green), 1 x 3.5mm Audio Jack Female (Pink); KVM Ports: 2 x USB Type B Female, 2 x DVI-I Female (White), 2 x 3.5mm Audio Jack Female (Green), 2 x 3.5mm Audio Jack Female (Pink) |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB DVI/Audio KVMP Switch |
| Raiška | 1920 x 1200 @ 60Hz |
| Matmenys (P x G x A) | 8.8 x 21 x 5.55 cm |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 50 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 – 80% RH, Non-Condensing % |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.