Aten Mini DVI Cat 5 Extender (1920 x 1200@15m) | Aten | Extender | Mini Cat 5 DVI Extender
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Mini Cat 5 DVI Extender
- Gamintojo prekės serija: Extender
20,01 €
Išankstinis užsakymas
Aten Mini DVI Cat 5 Extender (1920 x 1200@15m) | Aten | Extender | Mini Cat 5 DVI Extender
| Gamintojo kodas | VE066-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross depth (mm) | 56.6 mm |
| Gross width (mm) | 40.7 mm |
| Gross height (mm) | 21.5 mm |
| Volume (m3) | 0.00004952783 m³ |
| Net weight | 0.05 kg |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mini Cat 5 DVI Extender |
| Gamintojo prekės serija | Extender |
| Varža | 100 Ω |
| Input | 1 x DVI-D Male (Gold) |
| Operating temperature | 0 – 50°C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20-60 °C |
| Features | Mini Cat 5 DVI Extender (1080p @ 15m/1080i @ 20m)-1. Uses Cat 5e cable to connect the Transmitter and Receiver units. Extends the distance between DVI source and DVI display. Long distance transmission – up to 20 m. Superior video quality – up to 1920 x 1200. |
| Paper/Pasteboard | 51 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Palette Qty | 1745 dalių |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.