Aten | 2-Port 4K USB-C KVM Dock Switch | US3311
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: US3311
- Gamintojo prekės serija: 2-Port 4K USB-C KVM Dock Switch
Aten | 2-Port 4K USB-C KVM Dock Switch | US3311
| Gamintojo kodas | US3311-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross width (mm) | 119 mm |
| Gross height (mm) | 23.8 mm |
| Volume (m3) | 0.0004050046 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | US3311 |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port 4K USB-C KVM Dock Switch |
| Maitinimas | 100W |
| Operating temperature | 0°C-40°C |
| USB jungties tipas | 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Female |
| DC IN lizdas | 1 x USB-C; 1 x DC jack for 12V 3.3A |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20-60 °C |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 258 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 4.47 kg |
| Tare weight master carton | 0.324 kg |
| Palette Qty | 1064 dalių |
| Producer | Aten |
| Net weight | 0.35 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.