Aten | 16A 8-Outlet 1U Metered & Switched eco PDU | PE6208G
Aten | 16A 8-Outlet 1U Metered & Switched eco PDU | PE6208G
576,68 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PE6208G-ATA-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 432.4 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 4.15 kg |
| Gross width (mm) | 220.4 mm |
| Net weight | 2.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1090.40 g |
| Plastic (No PET) | 272.60 g |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| Volume (m3) | 0.00419324224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Dažnių diapazonas | 50-60 Hz |
| Jungties tipas | Input Connection: IEC 60320 C20 |
| Dėžės turinys | 1x PE6208 Power Distribution Unit; 1x Power Cord; 1x Rack Mount Kit; 1x User Instructions |
| Išvesties jungtys | Outlet Type: 7 x IEC320 C13 + 1 x IEC320 C19 |
| Kitos savybės | Input Power: 3680VA(Max); Nominal Input Voltage: 100-240 VAC; Maximum Input Current: 16A (Max) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE6208G |
| Gamintojo prekės serija | 16A 8-Outlet 1U Metered & Switched eco PDU |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 50°C °C |
| Warranty | 24 mėn. |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.