Xiaomi | Mi Temerature and Humidity Monitor Pro | White
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Mi Temerature and Humidity Monitor Pro
- Producer: Xiaomi
Savybės
- Gaminio spalva: White
22,68 €
Išankstinis užsakymas
Xiaomi | Mi Temerature and Humidity Monitor Pro | White
| Gamintojo kodas | BHR5435GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 158 mm |
| Gross height (mm) | 21.5 mm |
| Gross weight | 0.131 kg |
| Gross width (mm) | 83 mm |
| Net weight | 0.089 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 221 g |
| Tare weight (kg) | 0.042 kg |
| Volume (m3) | 0.000281951 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mi Temerature and Humidity Monitor Pro |
| Temperatūros matavimo diapazonas | 0-60 °C |
| Drėgmės matavimo diapazonas | 0-99 % |
| Svoris | 57 g |
| Matmenys (P x G x A) | 110 x 55 x 10.1 mm |
| Maitinimo šaltinis | 2 x CR2032 (Batteries not included) |
| Gaminio spalva | White |
| Wireless connectivity | Bluetooth 5.0 |
| Kitos savybės | Temperature and humidity history. Built-in high-precision real-time clock (RTC) chip and a selected high-precision Swiss Sensirion sensor, displaying the correct time in high-resolution and detecting every small change in temperature and humidity |
| Palette Qty | 3064 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.